Bazar nákladních vozů a přívěsů

Internetové bazary s automobily jsou dnes naprosto běžně využívaným způsobem, jak se dostat k ojetému vozidlu za lepší cenu, než je tomu u zcela nového automobilu. Věděli jste však, že takto nemusíte kupovat pouze osobní automobily, ale možností je mnohem více?

Nákup těžké techniky přes bazar

V online bazarech můžete běžně nakupovat i těžkou techniku. Ne každá společnost si může dovolit nakupovat zcela nové kusy těžké techniky, a právě proto se některé z bazarů specializují na prodej již použité těžké techniky. Techniku mohou nakupovat soukromníci i celé společnosti a to od jednotlivých dílů, až po celé tahače a přívěsy. V bazaru je zkrátka nabízeno vše, co je potřeba.

Vůbec nejžádanějšími kusy jsou celé nákladní automobilky. Prodej nákladních automobilů se dělí na prodej vozů o různých konfiguracích, v nabídce naleznete potřebné nákladní automobily od konfigurací 4×2 až po 8×8 a nejrůznější nabídkou motorových variant, počtem najetých kilometrů a stářím jednotlivých kusů.

Přívěsy všeho druhu

Bazary umožňují také prodej přívěsů. Zde můžete vybírat z celé řady nejrůznějších variant. Mezi ty nejklasičtější patří Plachtové a sklápěcí přívěsy, které jsou určeny pro přepravu klasického paletového zboží či sypkých materiálů. Ovšem najdete zde i přívěsy se specifickým druhem použití. Chladírenské přívěsy skvělé poslouží všem, kteří potřebují zajistit čerstvost převážených potravin i během transportu. Najdete zde i přívěsy určené pro přepravu zvířat, nápojů či celé pojízdné prodejny.

Vlastní kapitolou jsou přívěsy podvalníkové či přívěsy valníkové, které naleznou své uplatněné především na stavbě. Pro zcela běžného zájemce jsou k dispozici i přívěsné vozíky, popřípadě přívěsy na přepravu automobilů. Všechny produkty v těchto kategoriích se dají zavěsit za běžný automobil. Můžete vybírat přímo na truck1-cz.com.

Autor příspěvku: admin