Anální hračky – dá se jimi zpříjemnit erotické hrátky?

Anální sex je pro muže velmi oblíbená praktika, která je umí vzrušit. Ženy se k tomuto druhu sexu staví různě. Některé zkouší rády nové a nové věci, proto jsou otevřeny i této praktice, jiné tento druh sexu milují. Pak jsou zde také ty, kterým je to nepříjemné, bolestivé, připadá jim to nečisté a místy až „hnusné a odporné“. Je asi na každém, zda tuto praktiku bude využívat nebo ji alespoň vyzkouší.

Co je k análnímu sexu potřeba?

Obecná pravidla se shodují na tom, že je nutno vybrat vhodnou polohu, ve které vám tato praktika bude příjemná. Určitě se nevyplácí spěchat nebo zkoušet tento druh sexu, když jste nervózní, nemáte dostatek času a podobně. Dále je nutno, aby byla žena uvolněná, protože to vše půjde lépe a nebude se tolik stresovat. Někdy může pomoci třeba erotické prádlo, ve kterém si žena připadá sexy a svůdná. Pokud budete zkoušet anální sex úplně poprvé, je nejlepší dodržet všechny tyto rady, obzvláště je-li žena z tohoto kroku nervózní a nesvá.

Vyzkoušet můžete také dráždit konečník prstem, což jej připraví na následující. V tomto ohledu mohou pomoci také anální hračky, které odvedou také dobrou práci. Na začátek vyzkoušejte pro jistotu menší hračku, můžete ji dát do ruky partnerovi, který se bude chovat citlivě a vy si tak odzkoušíte, jestli je vám to příjemné nebo není. To obvykle u žen rozhoduje i o tom, zda jsou připraveny k dalšímu kroku.

Kdo maže, ten taky jede!

Obecně u sexu platí, že kdo maže, ten taky jede, no u toho análního sexu je to o to víc důležité. Používejte lubrikační gely a rozhodně jimi nešetřete. Není totiž nic horšího, než sucho. Takový anální sex „na sucho“ může být pro ženu opravdovým hororem, kdy vše bolí a je to opravdu velmi nepříjemné. Sáhněte po kvalitních lubrikačních gelech, které pomohou tento krok zpříjemnit.

Autor příspěvku: admin