Majitelé e-shopů jistě uvítají aplikace do mobilů

Nakupování přes e-shopy se stává stále více oblíbeným způsobem. Nabízí totiž, oproti kamenným obchodům celou řadu výhod a to jak pro nakupující, tak i pro majitele e-shopu.

Výhody online nákupů

Největší výhodou pro nakupující je bezesporu neomezená časová dostupnost nákupů. Zboží lze objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a hlavně z klidu a pohodlí domova. E-shopy mnohdy nabízejí mnohem širší výběr zboží za daleko příznivější ceny, než obchody kamenné. Navíc si můžete vybrat z celé řady platebních možností a zboží si můžete nechat doručit až domů.

Také majitelé e-shopů mají pro své podnikání někdy mnohem příznivější podmínky, než které nabízí prodej v klasickém obchodě. Nemusejí zaměstnávat velké množství prodavačů a šetří i finanční prostředky spojené s provozem obchodu kamenného.

Mobilní aplikace podpoří zájem

S rozrůstajícím se využíváním chytrých telefonů také vzrůstá zájem i o zajímavé mobilní aplikace. Víte, že existují i aplikace pro eshop? Zákazníkům i majitelům e-shopů tyto aplikace umožňují vytvořit si užší vazby.

Jaké výhody mobilní aplikace nabízí? Její platforma je, co se ovládání týká, velmi jednoduchá a srozumitelná pro všechny zákazníky. Vytvoření mobilní aplikace si můžete objednat na webu mobilnieshop.eu. Aplikace vám zde bude vytvořena a v případě zájmu vám budou poskytnuty i zdrojové kódy vztahující se ke klientské části. Díky tomu si můžete aplikaci upravovat dle svých potřeb. Můžete si zde zadat vlastní logo i barevné schéma. Jistě využijete i možnost reklamy a kategorizace produktů dle nejprodávanějších. Zajistí vám řešení, které je 6x levnější než u konkurence a aplikaci si tak mohou dovolit i malé a rodinné firmy.

Aplikace je zcela oddělena od e-shopu. Odkaz na ní lze šířit libovolným způsobem. Zákazníci si aplikaci stáhnou na google play a mají tak vždy veškeré noviny ihned po ruce. Zboží lze dohledat jednak podle názvu, také podle čárového kódu a dokonce i podle obrázku.

Autor příspěvku: admin