E-shop? Jedině Prestashop!

Chcete si založit svůj vlastní e-shop, ale vůbec nemáte ponětí jak na to? Máme pro vás skvělý tip, jak jednoduše přijít ke krásnému e-shopu, na kterém se bude zboží prodávat téměř samo.

Prestashop

Prestashop je open sourcové řešení pro internetové obchody, jehož velkou výhodou je, že je zcela zdarma, podporuje nejrůznější možnosti plateb jako je PayPal, GoPay, Google Checkout a mnoho dalších.

Správa Prestashopu je velmi jednoduchá a také se velmi jednoduše upravuje. Ovšem samotná tvorba e-shopu se musí řídit několika pravidly a pro některé se může jednat o něco zcela nového a neznámého a pak je lepší svěřit se do rukou odborníků a nechat si vytvořit e-shop v Prestashopu přesně na míru.

Díky nim získáte e-shop přesně podle vašeho přání, navíc bude aktivně spravován a bude dohlíženo na to, aby skutečně plnil tu funkci, pro jakou jste jej skutečně zřizovali, a tedy prodával vámi nabízené výrobky nebo služby v co nejefektivnější podobě.

Jděte s dobou

Jak na Prestashop vám bude velmi jednoduše vysvětleno, dozvíte se základní tipy a triky, jak docílit co největšího počtu nakupujících právě na vašem webu a budete také rozumět tomu, jak celý tento internetový systém funguje.

Stačí jen mít představu o tom, jak by měl váš internetový obchod vypadat a pak už jen vytvářet vše podle vaší vize. Uvidíte, že podnikání bude s dobrým e-shopem daleko příjemnější a intuitivnější, než u starých verzí e-shopů, které nakupujícího odradí okamžitě po první návštěvě stránek.

Nebojte se tedy jít do nových věcí a vyzkoušet kompletně předělat vaše stávající stránky se zbožím, popřípadě se přesunout nově i na internet a rozšířit tak své zákazníky o statisíce nových potenciálních kupců. Jděte s dobou a využijte služeb Prestashopu.

Autor příspěvku: admin